Registration
Contact_us

МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ разом з Rimtour


Наша компанія, вже 7 років працює на туристичному ринку України з програмами культурного обміну, які пов’язанні з навчанням, літньою практикою, подорожуванням і стажуванням за кордоном для молоді і студентів.А також ми пропонуємо тури у будь який куточок світу автобусний/авіа/індивідуальний, шенген/бізнес/робоча/шопінг/туристична візи та авіа квитки.

Серед самих популярних проектів - Work & Travel USA, Work in CRUISE SHIPS, Internship USA, Work and Study Canada, Au Pair USA & Europe.

Програми культурних обмінів користуються заслуженою популярністю у студентів з усього світу – із року в рік збільшується  кількість українських учасників!

У зв'язку з постійно зростаючим інтересом до професійних стажувань в рамках спеціальності, що вивчається, ми прагнемо розвивати в нашій країні кращі і найбільш популярні в світі міжнародні програми, які дозволяють студентам не лише окупати свої витрати на програму, страховку, візу і квиток, але і набувати безцінного професійного досвіду стажування в зарубіжній компанії.


Ми пропонуємокомплекс послуг з бронювання і продажу авіаквитків на більш ніж 500 напрямків в головних авіакомпаніях світу по спеціальних молодіжних тарифах. А якщо при цьому ви молоді, ведете активний спосіб життя як вдень, так і вночі, тоді в нашому офісі менеджери допоможуть придбати міжнародні студентські (ISIC), викладацькі (ITIC) і молодіжні (Euro<26) картки, які дають право на багаточисельні знижки при відвідинах музеїв, виставок, культурних центрів, кафе, кінотеатрів.


Rimtour - досвідчена, динамічна команда професіоналів, що горить ідеєю просування доступності світу і відкритості кордонів. Наша мета - надати українській молоді максимальні можливості участі в суспільному і діловому житті планети, гарантуючи молодим людям неоцінений життєвий і професійний досвід. За час свого існування наша компанія зібрала довкола себе цілу студентську співдружність, що розділяє нашу життєву філософію.


Ми прикладемо максимум зусиль, щоб виправдати Вашу довіру і на довгий час залишитися друзями.

І пам’ятайте – «МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ разом з Rimtour »