Registration
Contact_us


Babysitter Program in Canada - це офіційна програма Канади, створена для бажаючих працювати нянею в Канаді, а в подальшому і іммігрувати в цю країну. Вона була розроблена для людей зі знанням англійської мови та досвідом роботи з дітьми. Програма дає вам можливість жити 2 роки в родині, допомагаючи їй у догляді за дітьми та в роботі по дому. Поїхати в Канаду за даною програмою має можливість будь-який кандидат віком від 18 років, який відповідає таким вимогам:

1) Кандидат повинен мати освіту не нижче середнього,

2) Досвід роботи з дітьми не менше 1 року протягом останніх 3 років (перед подачею документів в посольство),

3) Знати англійську мову на розмовному рівні.

Будучи учасником програми, ви будете проживати в сім'ї роботодавця, і не будете платити йому за житло й харчування. Якщо у вас є стаж водіння (що є великим плюсом), сім'я може надати вам автомобіль, що значно спростить вашу роботу. Зарплата учасника складає від 1100 до 1600 канадських доларів на місяць (залежить від провінції і домовленості) і, як правило, погодинна та видається 2 рази в місяць.

Ваші обов'язки як няні можуть включати в себе догляд за дітьми, супровід їх у школу / зі школи / на позакласні заходи, приготування їжі, прибирання, прасування, завантаження пральної і посудомийної машини, і т.д. Ваш графік та умови роботи обговорюються заздалегідь, до прибуття в Канаду, і обумовлюються контрактом.

Ваш сімейний стан не має значення, вік учасника програми також не обмежений.

компанія забезпечить вам ефективний пошук роботодавця в Канаді прямо і підкаже, як оформити документи для виїзду.