Registration
Contact_us

                                

В більшості випадків при прийомі на роботу, необхідним критерієм є досвід роботи і знання іноземних мов. Якщо цього досвіду роботи  ви набули в зарубіжній компанії, то такий досвід цінується в кілька разів вище.

 Internship або стажування- це програма вдосконалення професійних навиків відповідно до спеціалізації або досвіду роботи. Учасники даної програми мають можливість пройти практику в іноземній компанії тривалістю від 6 до 18 місяців, влитися в повсякденне життя країни, познайомитися з її культурними особливостями і просто весело і з користю провести час далеко від будинку.

 Зустрічаються декілька назв цієї програми: Internship program,  Training program, Practical Training, Career Training. Мета програми не міняється, а ось вимоги до учасників можуть відрізнятися. Наприклад, в США Internship program називають програму стажувань для студентів старших курсів і недавніх випускників (не більше року після закінчення Вузу); Training program – це стажування для хлопців, які вже закінчили ВУЗ і мають не менше 1 року досвіду роботи за фахом або в іншій сфері. Лише врахуйте, що в цьому випадку досвід роботи повинен складати не менше 5-і років.

 Однією з основних переваг програми Internship є те, що вона відкрита для оформлення впродовж всього року, є можливість вибрати, коли починати стажування.

 Ця програма не просто дає досвід і знання, вона дає щось більше – вона допомагає самореалізуватися і знайти упевненість у власних силах, адже стажист повинен у всьому покладатися на себе, починаючи від побуту  і закінчуючи вирішенням професійних питань, що виникають під час стажування. Учасник опиняється в абсолютно новому середовищі, знайомиться з іншою моделью організації бізнесу і управління компанією; набуває маси контактів, не лише особистих, але і професійних, які можуть виявитися дуже корисними в майбутньому.

 Напрямки стажування: 

·  Туризм (готельна справа, ресторанний бізнес і кулінарія)

·  Маркетинг, менеджмент, бізнес, комерція, фінанси 

·  Логістика 

·  Інформаційні технології 

·  Реклама 

Розміщення учасників даного проекту не можливе в таких сферах, як медицина, флот/авіація, викладання/лінгвістика/переклад, будівництво

 

Вимоги до кандидатів:

  • ¨     вік від 20 до 30 років  (для інтернів від 18 років);
  • ¨     високий рівень володіння англійською мовою;

       Тількидля Internship program:

  •   бути студентом  університету/інституту (денної або заочної форми навчання) та навчатися на курсі, тривалістю не менше 2-х років;
  •   з моменту закінчення ВНЗ до початку стажування на повинно пройти більше 12 місяців;
  •    програма обов’язково повинна відповідати спеціальності.

     Тільки для Training program:

  •  мати диплом про закінчення ВНЗ плюс мінімум 1 рік досвіду роботи за спеціальністю або мати досвід роботи в обраній сфері стажування не менше 5-и років (освіта та досвід, які були отриманні в США, не враховуються);
  •   освіта та досвід роботи повинні відповідати напряму стажування.