Registration
Contact_usНавчання за кордоном

      Освіта за кордоном може стати для вас найцікавішим досвідом протягом усього життя. Відправитися в іншу країну, жити в іншій культурі, вчитися за кордоном на іншій мові - це незабутній досвід. Досвід такого роду навчить Вас більше, ніж ви коли - небудь могли собі уявити! Це чудова можливість навчитися новому і розширити свої горизонти, шанс подивитися на життя під іншим ракурсом, вивчити досконало іноземну мову. Так само отримана за кордоном освіта може стати цінним досвідом, який виділить Ваше резюме з тисяч і дозволить знайти відмінну роботу як за кордоном, так і вдома. Багато роботодавців шукають співробітників, які володіють досвідом життя та роботи в іншій країні, які вільно володіють іноземними мовами, а міжнародний диплом відомого університету - початок успішної кар'єри.
      Людина, яка зважилась здобувати освіту за кордоном, незалежна, цілеспрямована і спритна, вона вміє справлятися з труднощами і планувати своє життя. Саме таких співробітників хочуть бачити у себе провідні вітчизняні та міжнародні компанії. Відмінною особливістю навчання за кордоном, є його практична спрямованість. Зарубіжні університети прагнуть готувати саме таких фахівців, які потрібні сьогодні і будуть вимагатися завтра на ринку. Сучасна освіта дозволяє отримати досвід роботи ще в процесі навчання за кордоном, а до моменту отримання диплома більшість студентів вже працевлаштовані. Саме відсоток працевлаштуваних випускників, той параметр яким в першу чергу пишаються зарубіжні університети. Маючи тісні зв'язки з міжнародним бізнесом, університети мають можливість Дипломи європейських та американських університетів дозволяють не тільки побудувати хорошу кар'єру на батьківщині, але і вибирати з безлічі пропозицій в різних країнах світу. Більшість європейських університетів беруть участь у партнерських програмах, що дозволяють студентам "мігрувати" у партнерські ВНЗ, або отримувати два дипломи різних країн замість одного.
      Хочете отримати диплом Великобританії, отримуючи вищу освіту в Швейцарії? Це дуже просто.  

Як вибрати програму навчання за кордоном? 
      Яка саме освіта Ви хочете отримати? Чи хочете ви поліпшити свої знання іноземних мов? Життя в іншій країні, в іншій культурі, де говорять на іншій мові, як правило, найкращий спосіб вивчити і мову, особливо якщо у вас вже є які-небудь базові знання. Вільне володіння іноземною мовою є неоціненним плюсом, коли багато компаній виходять на міжнародний ринок. Наші програми не обмежуються тільки вищою освітою за кордоном, ми пропонуємо навчання в мовних школах, середню освіту за кордоном, підготовчі курси для вступу в закордонні університети, програми MBA та освітні тури для дітей на канікулах. 

 Скільки коштує навчання за кордоном? 
      Чи важлива для вас фінансова допомога? Якщо Ви обираєте приватний ВНЗ за кордоном, Вам доведеться оплачувати повністю своє навчання. Виходом з цієї ситуації може служити робота під час навчання за кордоном або отримання стипендій і грантів. Як отримати стипендію? Якщо фінансова проблема для Вас не розв'язна, і Вам необхідно отримувати стипендію, ми допоможемо знайти організацію чи спонсора, який погодитися оплачувати ваше навчання за кордоном. Ми пропонуємо стипендіальні програми в США, які покривають до 50 % вартості освіти та проживання.                        Спільно з Вищою школою суспільної психології у Варшаві ми проводимо конкурси на отримання 50 % і 100 % стипендій. 
 
Чи можна отримати вищу освіту безкоштовно? 
      У багатьох країнах Європи, вищу освіту можна отримати практично безкоштовно (незначні внески близько 500-1000 євро в рік) навіть для українців. Ви можете отримати прекрасну освіту в Чехії, Польщі, Німеччини, Франції та Швеції. Ці країни відомі одними з найстаріших університетів Європи - Ягеллонський університет у Кракові, Карлов університет в Празі і найстаріший в Європі Стразбурскій університет у Франції і багато-багато інших. Вас з радістю зустріне Франція і Німеччина, де в знамениті Сорбонна і університет Гумбольдта в Берліні зараховують іноземців безкоштовно. А Шведські університети тепер пропонують вищу освіту не тільки на шведській, а й на англійській. Найкращі технічні та гуманітарні університети Європи можуть стати вашою "Альма матер".
       Вища освіта у Великобританії завжди було зразком високої якості і високих цін. Але Ви можете вчитися у Великобританії дешевше, якщо виберете університет не за рівнем престижності, а за якістю освіти. Також зверніть увагу на можливість отримання стипендій і грантів. Наприклад, Університет Уельсу пропонує стипендію на навчання у Великобританії для українських студентів строком на один рік (безкоштовне проживання), а можливість працювати під час навчання дає можливість студентам оплачувати своє навчання за кордоном самостійно. Особливу увагу ми рекомендуємо звернути саме на можливість працювати під час навчання за кордоном і після нього. Диплом про вищу освіту у Великобританії дозволяє працювати у Великобританії протягом двох років після закінчення навчання, це хороша можливість отримати досвід роботи відразу після закінчення університету.  
 Вибір настільки ж великий, як і весь світ. Вивчіть всі деталі про навчання за кордоном, і сміливо вирушайте в дорогу.