Registration
Contact_us


Відділ продажу авіаперевезень компанії Rimtour займається бронюванням та продажем авіаквитків на всі напрямки міжнародних та внутрішніх авіаліній. Ми підберемо для Вас найбільш вигідні та зручні авіаквитки.


В якості офіційного агента ми пропонуємо послуги 30 найбільших міжнародних та українських авіакомпаній: Аеросвіт, Міжнародні Авіалінії України , Air France, Alitalia, Austrian Airlines, British Airways,Carpatair, Continental Airlines, Csa Czech Airlines, Delta Airlines, Finnair, Klm, Lot, Lufthansa, Malev, Sas Scandinavian Airlines, Turkish Airlines, Aeroflot, Transaero, та багатьох інших.

Також ми пропонуємо послуги по оформленні авіаперевезень на рейси європейських та світових перевізників «low-cost» - «Air Berlin», «SkyEurope» , «Centralwings», «Condor», «EasyJet» , «Germanwings» , «LTU» , «Meridiana» , «WizzAir» і ін.

Своїм клієнтам ми пропонуємо різноманітні знижки, які передбачені всіма авіакомпаніями партнерами: дитячі, знижки для пасажирів пенсійного віку. Також пропонуються спеціальні молодіжні тарифи для студентів і молоді по картках ISIC, ITIC, IYTC.